В пошуках нових вражень і місць буквально на днях наша команда вирушила в гарне місто Ковель.

Поїздка планувалася давно, потрібно було лише знайти час. І ось він підвернувся, а разом із ним до нашої групи долучився третій. Перед виїздом було складено невеличкий план маршруту з мітками, що і де ми б хотіли побачити  :write: На карті було відмічено декілька військових частин, закинутих будівль і, власне, все. Нічого особливо цікавого ми побачити не сподівались (крім великої залізничної розв’язки), але наші сподівання виправдались сповна. Що з цього вийшло, дивіться далі.


Переглянути Ковель на карті більшого розміру

Ковель — географічний центр Волинської області, знаходиться за 70 км від Луцька, тут найбільша залізнична розв’язка. Саме електричкою ми добирались сюди, виїжджаючи з Ківерець о 10 ранку.

Трохи покружлявши містом в пошуках їдальні, щоб перекусити, ми взяли курс на очисні споруди. За день до поїздки я просканував інтернет, і, зокрема, вікімапію на предмет цікавих об’єктів. Там чітко писало “закинуті очисні…”. Нажаль діючі. Робити там нема чого, тікаючи від смороду, махнули в сторону військової частини. Інформації щодо неї практично нуль. Відомо лише, що якась із двох чи то пак трьох з них є закинутою і частково зданою в оренду. Так це чи не так — ми вже розібралися на місці.

Військова частина з невідомою історією та номером у повному дестрої. Праворуч від КПП стоять ряди складів або гаражів. Збереглись лише коробки, та місцеві і їх розбирають на будматеріали.

Велике поле по центру і ліворуч декілька будівель, з виду дуже старі, й схожі на ті, що будувались ще при царях.

Тут нас чекало найсмачніше: трухлявий дах з дірками в небо, перекриття обвалились подекуди на три поверхи униз, сходинки всюди завалені, сліди пожеж і мародерства. На кожному кроці небезпека провалитись або зловити цеглину головою.

Ковель. Військова частина

Апогеєм всього став труп собаки 8-0  Напевне привалило бідолагу, яка тут проживала. Доречі поруч бігало щеня, можливо від неї.

Набравши купу вражень, заради економії часу вирішили рухатись далі  до наступної точки — покинутого недобудованого багатоповерхового будинку на окраїні району.

Навздогін додам, що третя частина військової частини відгороджена сучасним парканом, і там знаходяться склади. Під час будівельних робіт там викопали цілий арсенал зброї ще Великої Вітчизняної війни. Інша в/ч хоч була неподалік, та ми до неї не поїхали. Можливо наступного разу  ;-)

Після дороги – обід біля залізничних колій, ще пару кіл парком неподалік розливу, гак до антенної вишки і додому. Ось так коротко в двох словах, більше фото в галереї, а вражень в спогадах  =P