Довелося відвідати покинуте військове містечко в селі Уляники, Рожищанського району, Волинської області. Розташоване воно на території понад 70 га, за 30 км від Луцька. Територія налічує більше 30 об’єктів, із них: командний пункт, штаб, учбовий корпус, КПП, казарма, гараж, АЗС, насосна станція, їдальня, речовий склад, магазин, хімічна лабораторія, трансформаторна підстанція та інші.

Наземні пускові майданчики заховані глибоко в поліському лісі. На жаль, туди потрапити не вдалося, так як ми обмежили себе в часі, погано спланувавши поїздку.

=) Усміхаюсь, бо їхали велосипедами через ліса і поля. GPS (і на диво iGo, а не GoogleMaps) проклав найкоротший шлях, і ми не довго думаючи погодились.  В лісі застрягли на давно забутій дорозі в болоті й хащах, заблукали, обідали на копиці сіна, побили термос… Було весело.

По дорозі додому нас застала ніч, і ми хз де їхали, але цього разу вже трасою. Без навігатора там би і з’їли нас волинські жаби =) Вечеряли серед дороги, було ясно і дуже зоряно. Виснажились добряче — спідометр відміряв близько 70 км.Переглянути більшу мапу

Це вкрай занедбана і вже досить розкрадена частина. В минулому також була притулком для засуджених. Не так давно її майно хотіли продати депутати Волинської облради, але поки що вона успішно розбирається на цінні матеріали, не зважаючи на те, що за чутками там є сторож. Місцеві ходять по гриби, випасають худобу.

Імовірно це ВЧ під номером 4114 або 1441 (??? дані в інеті різняться) передислокована в 1141, що знаходиться в Луцьку на розі Львівської/Володимирської, тепер це військовий ліцей.