Ми живемо в час глобальної забудови, та попри розростання мегаполісів, лишаються в містах старі закинуті об’єкти, забуті всіма, крім зацікавлених у цьому людей. Таким будівлям присвячений наш сайт. Тут Ви можете знайти інформацію про інженерні споруди, військові об’єкти, бомбосховища та занедбані пам’ятки культури. Ми поповнюємо актуальні картографічні, довідкові та фотоматеріали, користуючись відкритими ресурсами та власним досвідом.

Наразі наша команда займається пошуками цікавих місць на Волині та сусідніх областях, на скільки дозволяє час та можливості. Саме тому, якщо у Вас є розповіді про візити до закинутих місць або інформація щодо вже описаних на сайті об’єктів, коментуйте статті або напишіть нам. Якщо ж у Вас не одна така історія, або Ви постійно поповнюєте свій список відвіданих споруд, то давайте об’єднаємо зусилля! Будь-хто із зареєстрованих може звернутись до адміністрації denied.org.ua із запитом про надання прав наповнювати сайт.

Багато з вас скажуть: “Для чого ми відкриваємо координати об’єктів на загал?” Хочемо вам сказати у відповідь наступне. Більшість об’єктів, місць і різного плану споруд створені людиною, і розташовані вони поряд з населеними пунктами. У кращому випадку їх вже розібрали на метал, в гіршому — вони стали притоном місцевих бомжів чи малолітніх алкашів з найближчих районів. Як показує практика, дестройщиків не зупиняє ні охорона, ні радіація, ні інші небезпеки. Фотографи та поціновувачі індустріальної романтики не поїдуть за десятки кілометрів для того, щоб вибити скло чи нацарапати маляву нащадкам. Для них головне — фотографія, відчуття чогось забутого. Не думайте, що координати були взяті з якихось таємних архівів. Вони прекрасно відзначені на вікімапії і подібних відкритих ресурсах, і вже точно про них знають місцеві жителі.

Related Images: