Реєструючись на сайті або переглядаючи його, пам’ятайте:

Уся інформація, подана на сайті, має ознайомчий характер. Ми не гарантуємо її точність і достовірність, матеріали є власним баченням (думкою) авторів і можуть не співпадати з думкою адміністрації. Інформація в жодному разі не може бути використана в незаконних цілях. Ми не підтримуємо будь-які правопорушення, недотримання авторських прав та свобод громадян України.

Всі права на матеріали, що розміщені на сайті, належать авторам і охороняються українським та міжнародним законодавством Про авторські права. Матеріали, розміщені на сайті, надані для публікації відвідувачами сайту або взяті із відкритих джерел. Назва сайту на фотоматеріалах означає, що вони розміщені на нашому сервері, сайт не претендує на позначення свого авторського права на дані матеріали.

Дозволяється передрук матеріалів сайту denied.org.ua для некомерційного використання тільки при обов’язковому зворотньому і бажано активному посиланні на наш ресурс (при цьому TrackBack, LinkBack і PingBack вітаються). Заборонено будь-яке комерційне використання матеріалів сайту без письмового дозволу авторів матеріалів.

Якщо у Вас виникла потреба використати зображення у публікаціях чи з іншою метою, але Вас не влаштовує якість (наприклад, мала роздільна здатність), Ви можете звернутись до нас із запитом на оригінальний файл.

Якщо Ви помітили незаконно розміщену інформацію у нас або бажаєте вилучити матеріали, правовласником яких є Ви, просимо зв’язатися з нами для вирішення даної проблеми.

Інформація, зібрана під час реєстрації на сайті є конфіденційна, не підлягає розголошенню і не може бути використана в будь-яких цілях без згоди користувача. Тим не менш ми залишаємо за собою право повідомляти зареєстрованих користувачів про важливі зміни на сайті та надсилати інформаційні дайджести нових статей в разі потреби такого або за бажанням користувача.

На сайті суворо заборонено: образи і погрози на адресу відвідувачів сайту чи третіх осіб, коментарі, які містять ненормативну лексику, принижують людську гідність, розпалюють расову або міжнаціональну ворожнечу, спам, а також реклама будь-яких товарів і послуг, інших ресурсів або подій, що не відносяться до контексту обговорення. Адміністрація залишає за собою право видаляти чи редагувати коментарі згідно до цих правил.

Related Images: