24 червня 2007 року на День молоді у Луцьку відбувся фестиваль графіті під гаслом «Збудуймо місто разом».

За словами організаторів, це – перший фестиваль в місті. Але насправді це не так, адже були і інші, як мені стало відомо вже згодом, правда не такі офіційні та без підтримки влади.  Фестиваль можна більше назвати рекламною площадкою спонсорів і піар-ходом міської влади.

неВперше лучани на власні очі побачили відомих у Західній Україні райтерів, які своїми роботами виборювали  першість серед різних номінацій на тему «Збудуймо місто разом»: «Я хочу жити в яскравому місті», «Супер -лого» тощо.

Майже всі призи фестивалю графіті в Луцьку забрали львів’яни

Перше місце і DVD-плеєр отримав Микита Осередько (Львів). Завданням для нього було виконання логотипу луцького підприємства «Євробуд».

Друге місце та бумбокс у подарунок отримав райтер із Тернополя Тарас Довгалюк – за виконання логотипу ПП «РІО-Ажур».

Третє місце розділили між собою професійні графери зі Львова – Юрій Савтер та Максим Андрусів. Вони виконали логотип житлового комплексу «Агора» й отримали по MP3-плеєру.

Приз глядацьких симпатій отримав Юрій Савтер із Львова – за виконання логотипу підприємства ВАТ «Луцьксантехмонтаж». Подарунок – MP3-плеєр.

Гран-прі вибороли львів’яни Іван Студницький та Сергій Рудкевич. За найдостойніше відтворення логотипу ПриватБанку та супермаркету нерухомості «Квадратний Метр» вони отримали цифрову відеокамеру.

Спеціальним призом від оргкомітету нагороджений Андрій Присяжнюк із Луцька. За найкращу панораму міста він отримав у подарунок 6 флаконів фарби для малювання графіті.

Фестиваль графіті також підтримали темношкірі артисти з Уганди, які спеціально для цього прибули з концертною програмою до Луцька   :dark:

Джерело

Related Images: