Битонний бункер на КПП.В стелі отвір для вентиляції.Знайшов його випадково виглядав як звичайний пагорб з деревами. З протилежного боку бетонки Австрійсько – Угорське кладовище з часів першої світової війни.

За 1,5км. в глибині лісу побачив машини.Ішов і думав чи варто наближатись, можливо розбірки криміналітету або що. Що могли забути кілька авто в глибині лісів. Але CZ83 9мм. грів душу і нехотілось повертатись. Підійшовши ближче побачив 2 наряди міліції. Привітавшись:
– Добрий день хлопці, чого мерзнете в такій глушині?
незнаю за кого вони мене прийняли але запитались яку ділянку лісу я маю прочесати.
Виявляється хлопці з Дрогобицької міліції прочісують ліси (бачив блокпост львівських перед Дрогобичем) когось вбили чи грабанули і скрилися в лісах (відрізали 2 людям голови за 4 000$). Я поспівчував їм, взяв наводку на розшукуване авто, і номер телефону (кобуру на поясі бачили, але за документи і зброю нічого не питались, мабуть прийняли за свого) сфотографувався і рушив далі.(молоді від обєктиву швидко поховались)
Це вже 4 раз подібна ситуація)
1.Наряд прикордонників в Поповичах.
2.Наряд міліції 4 чоловіка в Сприні викликали з Самбора після стрільби по деревах, доповіли львівські пластуни.(відпочивали поблизу)
3.Доти під Червоноградом на території шахти (воєнізована охорона стратегічного обєкту).
І всі рази нормально закінчилось. Люди як люди якщо до них полюдськи то і вони також.

Руїни казарм, адмінбудівель.

                                                                                    Сходи вивезли на якусь будову.А оце все що залишилось від 4 шахт, командного бункера, 3 рівневих підземних поверхів біля кожної шахти. Тепер тут буде свиноферма закордонного власника, будівництво почнуть навесні. І це в 3км. в глиб лісу.І це все за одне літо.Теж саме чекає на Моршинські ракетні шахти вже цього літа.

Металхантер – бачив таких двох. Розмовляв з ним хвилин з 10. Цілком номальна людина, знає будову шахт, тунелей під ними, казав по 100т. заліза професійно добували з бетону за день важкою технікою. Попередньо повністю осушивши шахти, бетон скидували в шахти. Робочий інструмент його молоток, зубило на арматурній ручці, лопата. 1кг. металу – 2 грн. за день наколупує з бетону 10-15кг.Тяжкий і мізерний заробіток.А його ще 4 км. нести на плечах.

Спуск в тунелі.(затоплено).

Рештки повітрязабірників.

Провал в підземні коридори.

Спуск в нижні рівні.

А в глибині нажаль недоступні ще 3 підземні поверхи.

Related Images: