Перші відомості про місцеву церкву походять з 1515 року. В коментарях до акту генеральної візитації парафії 1730-1733 рр. дослідник І. Скочиляс зазначив, що церква в Кліцьку збудована 1603 року. На стінах церкви збереглися багато різьблених написів. Іконостас був зроблений у 1674 році, тоді ж розмалювали інтер`єр. Реставрація церкви відбулася у 1686-1687 рр. (вигляд до реставрації – акварель Антіна Вариводи, 1931 р.), а 1707 року під неї був підведений кам`яний фундамент. Обновлена у 1808 та 1880 рр. В церковному інвентарі, складеному 12 липня 1838 року, зазначено, що церква збудована 1692 р.(?) і мала розмір 5 на 3,5 сажня (сажень- міра довжини, біля 2 метрів – моя прим.). З 1877 року парохом в селі був о. Антін Бачинський. Варто зазначити, що при о. Бачинському церква була відремонтована 1880 року. Він також мав намір збудувати нову церкву і 1905 року попросив дозволу на розібрання діючої, адже в 1904 році відомий архітект Василь Нагірний виготовив проект нової мурованої церкви. Але справа не була доведена до кінця. З 1955 по 1989 рр. церква використовувалася на архів та склад книжок, що і врятувало її від руйнації. Існуючий вигляд отримала після реставрації, яку розпочали в 2005 р. 22 квітня 2008 р. горіла – в результаті було частково пошкоджено покрівлю і стіни. Церква в користуванні громади УГКЦ. Пам’ятка архітектури національного значення.
Гонти на церкву замовляли в Старосамбірському районі с.Терло (підчас реставрації).
Бруси стягнуті за допомогою гвинтів з квадратними гайками.
Церква постраждала від підпалу (діти 10-11 років ) перекриття передньої частини відрізняється.
Дзвіниця.
І дзвіниця і церква були закриті, але знайшов людей які мали ключі, і після перевірки документів (паспорта), відкрили церкву і дзвіницю.
Дерев’яна архітектура дзвіниці.
Дзвін має надписи які знизу майже неможливо прочитати і клеймо майстра.
Перед входом в церкву розміщена алебастрова плита, це надмогильний камінь першого з служителів церкви (про це вже ніхто непам’ятає з місцевих).
Вирізблено череп з перехрещеними кістками. Праворуч від черепа (якиого зрубали або стерся) цифри 46 з ліва цифра 2 можливо рік поховання. З права від хреста надпис Гробь (на староруській мабуть) а решта надписів майже стерті. Хоча при потребі можна прочитати.
Сліди пожежі.
Відновили повністю покриття.(свіжі дошки) весь верх церкви відбудували заново.(вигорів).
Нажаль надпис не відповідає духу церкви. Сліди пожежі
Прутки які стягують протилежні стіни.
Захристіє оригінальна ікона, і свічники.