З днем народження!

Ми раді повідомити, що 25 травня проекту Access Denied виповниться 3 роки! :friends:

Ця дата вибрана символічно — саме тоді було зареєстроване доменне ім’я, і розпочалася робота над сайтом. Точної дати, коли виникла така ідея вже і не відомо, пам’ятаю лише те, що в далекому 2010 році десь на початку літа сидів я і DarkCraft увечері, здається, на рампі, недалеко від старого вокзалу за пляшечкою пива і обговорювали різні теми :beer:

Тоді ми вже давно були знайомі та полюбляли лазити по якихось розвалинах, колишніх військових базах, замках і т. п. Прикинувши, скільки фото уже зроблено, і скільки буде в майбутньому, реально було те, що вони загубляться десь на старому вінчестері, та і ми забудемо про них і про свої вилазки. Тож виникло бажання десь це все занотувати, а також показати іншим. Так, невдовзі після мого дня народження, протверезівши, і не втрачаючи даремно час, 25 травня 2010 року був зареєстрований домен denied.org.ua. І тут почалося…

За цей час було пророблено багато роботи. Віднедавна останні зміни можна відслідковувати в цій темі, наприклад. Згодом Rafinovana започаткувала спільноту вконтакті, а ще пізніше до нас почали долучатися інші дігери-сталкери  ;-) та урбан-дослідники. Хочу відмітити пророблену величезну  роботу Sikozee, та його компанії!

У нас широке коло інтересів, і на сайті в цей час можна знайти фотозвіти з вилазок на заводи та військові об’єкти, туристичні маршрути та екскурсії до замків, огляд різного спорядження (як то ліхтарів та радіостанцій), та статті на космічну тематику. Крім того, більша частина з нас є велосипедистами, і багато куди ми їздимо саме на своїх байках, а Spyke взагалі можна вважати вело-маніяком  :crazy:

Вертаючись до теми: я вирішив підготувати невеликий сюрприз для учасників нашої спільноти. В честь свята ми розіграємо приз — чудовий світлодіодний ліхтарик. Протягом тижня будь-який користувач вконтакті, який є учасником нашої спільноти і який зробить репост святкового повідомлення, матиме шанс отримати ліхтар. Розіграш відбудеться опівночі з 25 на 26 травня методом випадкового вибору на сайті megarandom.ru. У м. Луцьк приз можна буде забрати особисто, а по Україні доставка буде за наш рахунок Новою поштою.

Трохи статистики. Станом на сьогодні спільними зусиллями всіх учасників проекту Access Denied на сайті опубліковано 97 публікації включно з цією, 87 фотоальбомів які містять 3488 фотографій, 880 учасників спільноти, хто-зна скільки відео та об’ємних панорам, і ще гора неопублікованих чорнеток на майбутнє =)

Related Images: