Останнім часом відбулось кілька важливих змін. у зв’язку з чим хотілось би висловити кілька думок.

З часу створення проекту Access Denied минуло уже 7 років, буквально кілька тижнів тому у нас була річниця  :beer: З чим вас усіх і вітаю. За останні роки наша активність суттєво зменшилась і проект практично перейшов чи переходить у “заморожений стан”. Частота публікацій значно менша ніж раніше, рівно як і наші урбан-вилазки. Я уже згадував про це раніше. Думаю нема сенсу жалітися вам на свої проблеми чи нестачу часу. Більше того — я і наша команда не отримує ніякого зиску з цього проекту. За всі ці роки у нас кілька доларів прибутку з крихітної реклами праворуч, і кілька десятків доларів витрат щороку на хостинг. Проте найближчим часом закривати сайт ніхто не збирається, накопичений унікальний власний матеріал та публікації наших авторів повинні відкривати вам таємниці куточків нашої України. Сайт залишається єдиною площадкою де я ділюся власними світлинами з квадрика або цікавими панорамами 360°. У зв’язку з чим я додав окремі категорії на сайт, а також розділ “Блоги“, про який думав уже давно, але все не міг зробити. Там можна переглянути публікації по авторам а також мої власні думки, які часом виходять за межі проекту denied.org.ua, як наприклад ця стаття.

Ще одним великим ударом стала недавня заборона Вконтакті на території України. Адміністрація проекту не поділяє думку нашого уряду в цьому плані, та вважає її такою, що крім суттєвої шкоди країні-агресору, наноситься непоправна шкода і нашим людям. Тисячі людей втратили можливість читати якісний контент, обговорювати і ділитись ним. Безумовно це ставить великий хрест на нашій спільноті Вконтакті. Не дивлячись на те, що і там ми не сильно активно балували вас останні роки, але дуже шкода прощатись з цим. Оскільки адміністрація сайту категорично не признає любить фейсбук, то і не може бути ніякої мови про трансфер у цю соціальну мережу. Фейсбук має цілий ряд значних вад, які ніколи не зроблять його кращим за ВК. А саме:

  • неповна локалізація українською мовою, коли ВК до останнього слова перекладено українською.
  • абсолютно непривітний, незрозумілий, неюзабельний інтерфейс :durak: . І справа не в привичці.
  • абсолютна не лояльність до українських райтерів. ФБ не має українського представництва в Україні! Натомість має російське, там же (в країні-агресорі) в основному і займаються нашими питаннями. Разом з тим ВК має українське представництво, яке активно підтримує наших людей, і займається вирішенням суперечок. Слід згадати також виваженість і відстороненість адміністрації ВК від політичних подій, під час конфлікту останніх років.
  • тотальне блокуваня і заборона небажаного контенту у ФБ, коли у ВК велика свобода у вираженні власних думок :write:

На фоні сказаних вище аргументів не має жодних підстав розглядати можливість міграції нас до Фейсбуку. Підтримка ресурсів Вконтакті залишатиметься і надалі настільки, наскільки це можливо чи доцільно. Група не закривається, можливо просто переходить у сплячий режим до кращих часів… Також я вимушений тимчасово вимкнути функціонал ВК на сайті, а саме кнопку поділитись, віджет з групою ВК праворуч, та коментарі під публікаціями, оскільки всі штуки звертаються до серверів соцмережі, браузер не може їх підвантажити й сторінка сайту відкривається дуже довго.

Стосовно змін які відбулися оффлайн. На підході нове покоління — дітвора лізе на дахи, мости, у ті недознесені, недозабудовані заброшки які залишились сьогодні. Для когось це розвага, понти. Для одиниць це власний стиль, чи засіб ведення влогів. Якісного контенту як завжди мало… Залізти нема куди — всюди викупили, загородили, забудували, закрили, розібрали. Золоті часи тотальних розвалюх минули, і ми ще встигли проїхатись у останньому вагоні.

Бажаю натхнення вам і нам в подальшому!  :by: До нових зустрічей.

Related Images: